Když ne teď, tak už nikdy!

Únor 2009

People....

28. února 2009 v 14:42 | Edita |  __DIARY ®__
Lidičky co se děje?....Vás je tu najednou 20
Je to úžasný ale vůbec tomu nerozumím ....

Hladovka....

28. února 2009 v 14:20 | Edita |  __DIARY ®__

Drželi ste někdo někdy hladovku?

Kolik ste zhubly a za jak dlouho?

Napiště prosím do komentů :)


MOdels

28. února 2009 v 11:59 | Edita |  __THIN ®__→ 25.2.09

24. února 2009 v 16:20 | Edita |  __DIARY ®__
Můj plán na zítřek
 • 06:30 - budíček, snídaně (pomeranč)
 • 12:00 - oběd (paprika)
 • uklidit pokoj
 • naučit se OPT a slovíčka do NJ
 • zalít kaktusy
 • vysát koberec
 • 50 sedů-lehů
 • pití: konev mátového čaje a malinového čaje

Dneska sem na oběd snědla bagetu se sýrem a tvrdým salámem plným tuku.Pak sem se cítila provinile a špatně, takže to šlo (teda jen něco) do záchodu!
Něco takovýho už ale opakovat nechci...

Polib si! , vzkazuje zbitá Rihanna

24. února 2009 v 14:43 | Edita |  __DIARY ®__
Případ zmlácené Rihanny před Grammy není u konce. Jak to pokračuje?

20. února 2009
Musíme přiznat, že jsme Rihannin vzkaz museli v redakci poněkud opravit, protože její reakce na omluvu od jejího násilnického expřítele, zpěváka Chrise Browna, byla nepublikovatelná. Prohlásila, že je.... a teď by v televizi následovalo hlasité písknutí, tak ji rozčílil.
Prý jí poslal vzkaz, že je mu to líto, že je ze svého uklouznutí velmi smutný, chce se obrátit k Bohu o pomoc.
Rihanna jeho lítosti ale nevěří, prý je arogantní a povýšená. Zdroj z blízkosti zpěvačky uvádí proč: "Všichni včetně Rihanny nerozumíme tomu, jak může tvrdit, že je mu to líto a zároveň odmítat jakoukoli vinu."
Jediné, co může dlouhonohou Barbadosanku trochu utěšit, je vzrůstající počet jejích prodaných desek. Za poslední týden vzrostl prodej jejího posledního alba Good Girl Gone Bad o 31% a posunul jej na 31. místo v žebříčku. Kdežto deska Chrise Browna Exclusive z žebříčku Top 200 vypadla.
Jak to bylo
Připomeňme, k čemu nešťastný večer před předáváním cen Grammy došlo. Zpěvák Chris Brown zbil jakousi ženu. Nejdřív se nevědělo přesně o koho šlo, ale ukázalo se, že to byla Rihanna, jeho partnerka.
Podle policie to proběhlo následovně - v neděli před slavnostním ceremoniálem se Chris Bworn vracel z večírku u příležitosti Grammy a v autě se hádal s neidentifikovanou ženou. Poté oba vystoupili a slovní potyčka pokračovala, až Brown ženu fyzicky napadl. Oběť údajně utrpěla viditelná zranění, podle dalších zdrojů měla pohmožděniny a krvácela.
Zástupci losangeleské policie nechtěli - s přihlédnutím k ochraně obětí trestných činů - zveřejňovat jméno napadené, ale svědkové pravili jistě: "Byla to Rihanna."
Ani jeden, ani druhý se udílení Grammy nezúčastnili, a to i přesto, že na něm měli vystupovat. Chris Brown musel na polici kvůli vyšetřování incidentu a Rihanna žádný důvod své nepřítomnosti neudala. Krom toho odložila plánovaný koncert v Kuala Lumpuru. Přesné příčiny zástupci zpěvačky neuvedli. A i nadále se před veřejností skrývá.
Policie následně začala prošetřovat Browna, zda svou partnerku nenapadl i v minulosti. Například na American Music Awards 2008 zpívala Rihanna s páskou přes oko a je pravděpodobné, že pod blyštivou pirátskou páskou skrývala nateklé oko.
Mohla dopadnout hůř
Co se týče násilníka Browna, ten zase odložil chystaný koncert u příležitosti utkání basketbalové NBA v Phoenixu. Pozastaveno bylo rovněž vysílání reklamního spotu na žvýkačky Wrigley, v nichž zpěvák účinkuje. Dá se rovněž předpokládat, že incident bude mít ještě dohru - třískat ženy před svědky se zkrátka nevyplácí.
Z minulé doby připomeňme například velmi bouřlivý vztah rockera Tommyho Lee a herečky Pamely Anderson. Ti dva byli na kordy prakticky pořád a jaká z toho byla ostuda.
A to není nic proti maniakálnímu producentovi Philu Spectorovi, který své partnerky týral (jednu dokonce podle všeho zastřelil) takovým způsobem, že pár facek je proti tomu úplná selanka...

Americké policii unikla fotografie zmlácené zpěvačky Rihanny

24. února 2009 v 14:36 | Edita |  __DIARY ®__
Zpravodajský server TMZ zaměřený na zajímavosti ze světa celebrit získal opravdu velmi zajímavý úlovek. Dostal se k policejní fotografii zmlácené Rihanny (21), která má v obličeji jasně patrné stopy násilí. Policie nyní šetří, jak mohla fotografie do tisku uniknout.
20. 2. 2009 14:05 - LOS ANGELES
Zpěvačka má patrné známky po krvácení okolo úst, modřiny na několika místech a otok okolo očí. Zranění jsou podle všech informací následkem domácího násilí, kterého se na ní zřejmě dopustil její přítel Chris Brown (19).
Americká policie nyní řeší únik fotografie snad více, než samotný případ domácího násilí. "Fotografie vypadá jako jedna z těch, které byly pořízené během vyšetřování jednoho případu domácího násilí. Policie v Los Angeles bere seriózně povinnost udržovat materiály o obětech domácího násilí v tajnosti, a tak okamžitě spouštíme interní vyšetřování, které ponese personální následky," uvedla tamější mluvčí.

Před útokem a po útoku

Chris Brown, vlastník několika platinových desek, zaútočil na Rihannu 8. března v Los Angeles po rozehřívacím večírku, který předcházel večeru Grammy. Krátce poté byl zatčen a hrozí mu až několikaletý pobyt ve vězení. Po svém propuštění v neděli vydal prohlášení, ve které mimo jiné stojí: "Slova nemohou vyjádřit mou lítost nad tím, co se stalo." Rihannu však v textu konkrétně nejmenoval.
Podle policie Brown a nejmenovaná žena měli tvrdou rozepři v autě. Když na místo dorazila policie, tak měla žena viditelná zranění a Brown již na místě nebyl. Zatčen byl zhruba 18 hodin poté, co dvojice večírek opustila. Fotografii zmlácené Rihanny najdete ve větším rozlišení na stránkách magazínu TMZ.

Po rvačce na plastickou operaci! Zvrhlý snoubenec - Nevěra s Paris Hilton!

24. února 2009 v 14:32 | Edita |  __DIARY ®__
Hádka, po níž hudebník Chris Brown (19) zmlátil do krve svoji snoubenku, slavnou zpěvačku Rihannu (20), vznikla ze žárlivosti! Teď hrozí Brownovi za těžké ublížení na zdraví vězení a Rihanna, která má údajně úplně »rozmašírovaný« obličej, bude možná muset na plastickou operaci…
Hádku údajně vyprovokovala Rihanna - údajně Brownovi přišla na to, že je jí opakovaně nevěrný, a to hned s několika ženami najednou. Jednou z nich má být zpěvačka Leona Lewis (23). Další pak Paris Hilton (28) - ta prý svedla Browna na večírku před udílením hudebních cen Grammy a pak společně na chvíli kamsi zmizeli... A poslední kapkou byla lechtivá SMS, kterou Brown dostal od ještě další ženy.
Asi nebude náhoda, že Rihanna zrovna pracovala na písni o ženě, která zavraždí svého nevěrného partnera... I když v jejím případě to teď vypadá přesně naopak. Chris Brown totiž několikrát vyhrožoval smrtí jí! Podle policie prý v posledních dnech několikrát zopakoval větu "Zabiju tě!" A při oné hádce Rihannu i škrtil, až dokonce ztratila vědomí

Skandál na Grammy: zpěvák Chris Brown zbil Rihannu

24. února 2009 v 14:31 | Edita |  __DIARY ®__
Americký rhythm'n'bluesový zpěvák Chris Brown nevystoupil na nedělním předávání cen Grammy. Byl obviněn z těžkého zločinu souvisejícího podle police s domácím násilím, kterého se měl dopustit v neděli po poledni. I když policie nezmínila, kdo byl obětí, jeho družka Rihanna vystoupení také zrušila. Bulvární listy uvádějí, že má modřiny.

9. 2. 2009 09:11 - LOS ANGELES
"Detektivové vyšetřují údajné domácí násilí v souvislosti s ublížením na zdraví," uvedlo policejní oddělení ve čtvri Wilshire v Los Angeles. "V tuto chvíli je případ předán prokuratuře v Los Angeles. Mohou být vznesena další obvinění," doplnili policisté.
Policie omítla potvrdit totožnost oběti násilného trestního činu. Bulvární média však celkem otevřeně píší, že zbil svou přítelkyni, zpěvačku Rihannu, která také narychlo odřekla vystoupení na slavnostním večeru udílení cen Grammy.
Novináři čekají před policejní stanicí ve Wilshire, až bude na kauci propuštěn Chris Brown.

Rihanna a její o rok mladší přítel byli viděni v sobotu na večeři na večírku v předvečer Grammy v Hiltonu v Beverly Hills asi 7,5 kilometru od místa, kde mělo k násilnostem dojít. V neděli se Brown zapletl do incidentu s neidentifikovanou ženou v Hollywoodu u Hancockova parku. Jejich spor začal ve voze a eskaloval poté, co oba vystoupili.
Policie přijala volání na tísňovou linku 911 ve 12.30. Na místě činu našli policisté ženu, ale Brown tam nebyl. Zadržen byl v 18:30 a převezli ho na policejní stanici Wilshire.
Devatenáctiletý Brown zaplatil padesátitisícovou kauci a police jej propustila, ovšem až ve 20.35 místního času, takže už na Grammy nezazpíval hit Forever. Musel jej nahradit Justin Timberlake.
Na slavnostním večeru nevystoupila ani jeho přítelkyně Rihanna, a to bez uvedení důvodu. Její mluvčí Amanda Silvermanová pouze napsala: "Rihanna je v pořádku. Děkujeme za vaši podporu." Serveru E! News online sdělila, že se zpěvačka zapletla do nespecifikované silniční nehody. V té mohla přijít i k modřině.
Brown byl letos nominován na dvě ceny Grammy, mimo jiné za nejlepší mužský výkon v žánru R'n'B za podání své písně Take You Down.

Pondělí ( ani nevím kolikátýho)

23. února 2009 v 10:51 | Edita |  __DIARY ®__

Dneska ráno 64,8 kg .....jen tak mimochodem:D

Ono to stejnak zase stoupne ....

Holidays...

21. února 2009 v 16:56 | Edita |  __DIARY ®__

Achjo....

Tenhle týden mně čekají jarní prázdniny.No co já budu celých těch 7 dní dělat je záhadou.Samozřejmě, že se budu učit ale co pak? Leda tak sedět na zadku a to mně neba. Na komplu už taky nemám co dělat a v telce nic nedávaj.
Nika m nakupovat rozhodně nepůjdu, protože se v těch obchodech vůbec necítím dobře.
Možná si během prázek zacvičím nebo přečtu nějakou knížku.
Ale sem si docela jistá že to s jídlem zvládnu. Dneska sem měla jenom oběd a to pánev Šang haj. A nic dalšího už do pusy dneska nedám.
Vlastně ani nevím kolik tedka vážím ale zvážím se až po prázdninách.
Doufám že Vám se daří dobře a že se držíte :)
zatím ahoooj

P.S. Jeden den sem už měla pod 65 kg tak sem toho využila a rychle si šla píchnou čtvrtou dírku do ucha podle odměny za splněnej cíl.Ale s těma teniskama se uvidí až po prázdninách....


17.2.2009

17. února 2009 v 15:47 | Edita |  __FOOD ®__
 • jogurt Albert Quality
 • 100g sušeného ananasu
 • 1 pláek sýry
 • 2 plátky šunky
Dneska už si asi dám jenom papriku a hotovo: D ... Taky bych si konečně mohla zacvičit, ale radši se budu učit a taky je pravda že se mi do toho nechce....


Hamy papy mňam ...

16. února 2009 v 16:46 | Edita |  __DIARY ®__
 • jogurt Albert Quality malinový
 • jablko
 • 3 sušené meruňky
 • 2 plátky šunky
 • kus sýra

Do you know ?

15. února 2009 v 19:01 | Edita |  __DIARY ®__

Nevíte někdo kolik člověk tak průměrně spálí za den kalorií???

Napiště kdyžtak pls do komentů ...


Moje cíle ♥

11. února 2009 v 14:44 | Edita |  __DIARY ®__
Ahoj, ahoj, ahoj ...
Já vím dlouho sem tu nebyla.Takyže se mi semka moc nechtělo protože sem to s těma dvouma jídlama nevydržela:( Naštěstí mi ale zůstala původní váha...
Jinak sem si říkala, že bych si stanovila nějaké odměny za dosažené cíle. A pokud to pomůže tak budu jenom ráda:D
Vezmu to radši po menších kouscích aby to nebylo tak těžký...
 1. cíl 65 kg ... čtvrtá dírka do ucha + tenisky z deichmanna
 2. cíl 62 kg ... to co budu v té době zrovna chtít
 3. cíl 60 kg ... nějaká pěkná a drahá taška
 4. cíl 57 kg ... piercing do pupíku
 5. cíl 55 kg ... nákupy oblečení,který už budu moct nosit

Jaksi taksi…

8. února 2009 v 13:04 | Edita |  __DIARY ®__
… no prostě nehubnu.Nejde mi to.Shodila sem jenom blbího půl kila za týden a to je dost málo.Takže si zavedu jenom 2 jídla denně.Ráno a jak přijdu ze školy.Ráno by to chtělo cornflaky s mlíkem a ovocem + trochu síra nebo šunky.A jak přijdu tak ovoce nebo zeleninu.Jinak taky pít zelený čaj a hodně tekutin.
 • Navíc si chci koupit červenej náramek ale vůbec se mi do Vaňkovky nechce.Připadá mi,že na mně každej civí.
 • A až budu mít těch 55 kilo tak si nechám udělat čtvrtou dírku do ucha piercing do pupíku.
Tak zatím čauky berušky a držte se!
Protože když ne ted tak už nikdy!


MK

8. února 2009 v 10:45 | Edita |  __THIN ®__

i promise ...

6. února 2009 v 16:58 | Edita |  __DIARY ®__
Tak dneska se chystám sportovat a tyhle všechy cviky dodtžet
• 1 hodina na rotopedu
• 10 kliků
• 100 sed lehů
• 5 minut skákání přes švihadlo
• 30 x zvednutí nohy do strany pro zeštíhlení boků
• 50 x zvednutí svýho tlustýho zadku ze země
• 50 x cik na posílení vnitřní strany stehen
• a nakonec 30 minut zase na rotopedu


Cvičím, cvičím a nic :(

5. února 2009 v 18:10 | Edita |  __DIARY ®__
Dneska je to s jídlem dost špatný:( Je toho moc a navíc jím pořád sladký.Navíc se mi zdá že cvičím špatně protože váha nejde dolů ( semka to nepíšu lae každý den se ráno vážím).
Jinak sem se včera fotila a fakt mi z toho bylo do breku, když sem ty fotky viděla. Ale semka je nedám protože by ste se za prvé lekly a zadruhé se mi je nepodařilo natáhnout do komplu.
Taky sem dneska měla 4 cíga a měla bych s tím zkončit.
Co vy a cvičení? Jakým cvičením se nejlépe spalujou tuky tobě?
Zatím čau :-*
 • loupáček
 • sušený ananas 100g
 • cca 70 g oliv
 • 2 plátky šunky
 • 500 g hroznů
Pohyb: 1 hodina na rotopedu, posilování bříškaJak sem to posrala....

4. února 2009 v 20:05 | Edita |  __DIARY ®__
Tak dneska sem to vážně posrala. Ráno jsem nejedla nic a říkala sem si že jakmile dojdu domů, tak si dám papriku a třeba jablko, protože sem včera měla tu půlku pizzi na večeři s máti. No a ono nic. Když sem přišla vzala sem si rohlík, rozřízla ho a na každou půlku položila jinej sýr a jinej salám :( …
A pak sem tomu ještě nasadila korunu s třema párkama!!!

Takže teď budu vypadat jako slon…já ty hnusný kila snad nikdy neshodím
Jinak sem taky dneska hodinu šlapala na rotopedu a pak trochu posilovala.
Co pití kávy a hubnutí? Jde to dohromady?...
Napiště pls do komentářů.
A mějte se pěkne:-*